Подходящ за широка гама приложения
Акумулаторният храсторез EINHELL GE-CH 1855/1 Li е ефективен при подрязване и оформяне на живи плетове, храсти и друга растителност в по-големи площи, дори където няма връзка с електрическата мрежа.

English 
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CH 1855/1 Li |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER X-CHANGE |
| SWORD LENGTH | 55 см |
| PRODUCT WEIGHT | 2.750 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ ЗЪБИТЕ 18 ММ |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825661910 |