АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ DEWALT DCMHT562N-XJ 18 V, 55 см, СТЪПКА НА НОЖА 19 мм
Код: 245229








Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 55 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.04 €
/
11.81лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.00€
/
10х31.29лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCMHT562N-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT 18V XR |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 55 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 19 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 1400 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.200 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048838600 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















