АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ DEWALT DCMHT562N-XJ 18 V, 55 см, TOOTH SPACING 19 мм
Code: 245229








The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE HEDGE TRIMMER : ELECTRIC
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 55 см
Shipping:
See credit plans
from6.04 €
/
11.81лв.
Interest, fees and APR

10х16.00€
/
10х31.29лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCMHT562N-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DEWALT 18V XR |
| SWORD LENGTH | 55 см |
| TOOTH SPACING | 19 мм |
| CUTS PER MINUTE | 1400 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.200 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048838600 |
No documents were found for this product

English 




















