Power Cut за чисти срезове
Акумулаторния храсторез Black&Decker GTC1845B-XJ е идеален за подрязване и оформяне на малки живи плетове и храсти. С помощта на функцията Power Cut срезовете са по чисти и прецизни.

Български 
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | GTC1845B-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER CONNECT |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 18 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 1300 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5054905310479 |