Power Cut за чисти срезове
Акумулаторния храсторез Black&Decker GTC1845B-XJ е идеален за подрязване и оформяне на малки живи плетове и храсти. С помощта на функцията Power Cut срезовете са по чисти и прецизни.

English 
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | GTC1845B-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER CONNECT |
| SWORD LENGTH | 45 см |
| TOOTH SPACING | 18 мм |
| CUTS PER MINUTE | 1300 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.200 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5054905310479 |