ХИДРОФОРНА ПОМПА 1300 W METABO HWW 4500/25 Inox
Код: 117268
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1300 W
- МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 4500.00 L/hr
- МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА : 48.00 м
- МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА : 8.00 м
- МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ : 4.80 bar
- ОБЕМ НА СЪДА : 24.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от9.63 €
/
18.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.50€
/
10х49.87лв.
| Марка | METABO |
| МОДЕЛ | HWW 4500/25 Inox |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1300 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 4500.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 48.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 8.00 м |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 4.80 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| ВГРАДЕН МАНОМЕТЪР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 17.100 kg |
| EAN | 4007430239501 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























