ХИДРОФОРНА ПОМПА 1300 W METABO HWW 4500/25 Inox
Code: 117268
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1300 W
- MAX DELIVERY CAPACITY : 4500.00 L/hr
- MAX DELIVERY HEIGHT : 48.00 м
- MAX SUCTION HEIGHT : 8.00 м
- MAX RATED PRESSURE : 4.80 bar
- TANK VOLUME : 24.00 L
Shipping:
See credit plans
from9.63 €
/
18.83лв.
Interest, fees and APR

10х25.50€
/
10х49.87лв.
| Brand | METABO |
| MODEL | HWW 4500/25 Inox |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1300 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 4500.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 48.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 8.00 м |
| MAX RATED PRESSURE | 4.80 bar |
| TANK VOLUME | 24.00 L |
| PRESSURE GAUGE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 17.100 kg |
| EAN | 4007430239501 |
No documents were found for this product

English 

























