Ефективно използване - подходящ за разнообразни дейности
Хидрофорната помпа Seinberg HWG 80/46 - 1100 еподходяча за различни цели - при напояване, битово водоснабдяване и повишаване на налягането, както и за доставка на вода под постоянно налягане.

Български 
| Марка | STEINBERG |
| МОДЕЛ | HWG 80/46 - 1100 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1100 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 4800.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 46.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 9.00 м |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 4.60 bar |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4011458460120 |