Ефективно използване - подходящ за разнообразни дейности
Хидрофорната помпа Seinberg HWG 80/46 - 1100 еподходяча за различни цели - при напояване, битово водоснабдяване и повишаване на налягането, както и за доставка на вода под постоянно налягане.

English 
| Brand | STEINBERG |
| MODEL | HWG 80/46 - 1100 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1100 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 4800.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 46.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 9.00 м |
| MAX RATED PRESSURE | 4.60 bar |
| PRODUCT WEIGHT | 13.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4011458460120 |