ХАВЛИЕНА КЪРПА YANA РИТОН КАФЯВА 45Х80 СМ.
Код: 489663
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 400 g/m2
Доставка:
| Марка | YANA |
| МОДЕЛ | РИТОН КАФЯВА 45Х80 СМ. |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 400 g/m2 |
| EAN | 3800130777820 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












