ХАВЛИЕНА КЪРПА YANA РИТОН КАФЯВА 45Х80 СМ.
Code: 489663
In stock
Short Description
- TYPE : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- MATERIAL : ПАМУК
- DESIGN : ДЮС
- LENGTH : 800.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- DENSITY : 400 g/m2
Shipping:
| Brand | YANA |
| MODEL | РИТОН КАФЯВА 45Х80 СМ. |
| TYPE | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| MATERIAL | ПАМУК |
| DESIGN | ДЮС |
| COLOUR | КАФЯВ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| DENSITY | 400 g/m2 |
| EAN | 3800130777820 |
No documents were found for this product

English 












