РЪЧЕН РАЗРОХВАЧ GARDENA 8923-20
Код: 449916
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : РАЗРОХВАЧ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 360.00 мм
- РАБОТНА ШИРИНА : 70 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 8923-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | РАЗРОХВАЧ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 70 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.195 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 4078500023504 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












