РЪЧЕН РАЗРОХВАЧ GARDENA 8923-20
Code: 449916
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : РАЗРОХВАЧ
- TOTAL LENGTH : 360.00 мм
- WORKING WIDTH : 70 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 8923-20 |
| GARDEN TOOL TYPE | РАЗРОХВАЧ |
| TOTAL LENGTH | 360.00 мм |
| WORKING WIDTH | 70 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.195 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 4078500023504 |
No documents were found for this product

English 












