ГРАДИНСКО ГРЕБЛО COMBISYSTEM GARDENA 3103-20
Код: 449870
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : ГРЕБЛО
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 320.00 мм
- РАБОТНА ШИРИНА : 500 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 3103-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 320.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 500 мм |
| ДРЪЖКА | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 4078500310307 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












