ГРАДИНСКО ГРЕБЛО COMBISYSTEM GARDENA 3103-20
Code: 449870
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : ГРЕБЛО
- TOTAL LENGTH : 320.00 мм
- WORKING WIDTH : 500 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 3103-20 |
| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 320.00 мм |
| WORKING WIDTH | 500 мм |
| HANDLE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 4078500310307 |
No documents were found for this product

English 












