ГРАНИТОГРЕС STAR GRES HALIFAX GOLD 9.2X60 CM
Код: 248966
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 9.20 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 0.60 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
| Марка | STAR GRES |
| МОДЕЛ | HALIFAX GOLD 9.2X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 9.20 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.60 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 0.6000 |
| EAN | 5901503226087 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























