ГРАНИТОГРЕС STAR GRES HALIFAX GOLD 9.2X60 CM
Code: 248966
Product is out of stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 9.20 см
- TYPE : FLOOR TILE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.60 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
| Brand | STAR GRES |
| MODEL | HALIFAX GOLD 9.2X60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 9.20 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.60 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.6000 |
| EAN | 5901503226087 |
No documents were found for this product

English 


























