ГРАНИТОГРЕС SERRA GRAIN BALI MULTICOLOR 31X62 CM
Код: 235574
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 62.00 см
- ШИРИНА : 31.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.54 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
15.33 € 29.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.54 М2):
23.61 € 46.18 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | GRAIN BALI MULTICOLOR 31X62 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 31.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.40 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.54 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 24.750 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5400 |
| EAN | 8013259355014 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























