ГРАНИТОГРЕС SERRA GRAIN BALI MULTICOLOR 31X62 CM
Code: 235574



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 62.00 см
- WIDTH : 31.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.54 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
14.29 € 27.95 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.54 М2):
22.01 € 43.05 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | GRAIN BALI MULTICOLOR 31X62 CM |
| PURPOSE | ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 31.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.54 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 24.750 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5400 |
| EAN | 8013259355014 |
No documents were found for this product

English 























