ГРАНИТОГРЕС SERRA DOGHE AMBRA 31X62 CM
Код: 112297




Офертата е валидна от 09.04.2026 до 10.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 62.00 см
- ШИРИНА : 31.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.54 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
14.82 €10.37 € 20.28 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.54 М2):
22.82 €15.97 € 31.23 лв. Спести: 30 %
| Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | DOGHE AMBRA 31X62 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 31.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.50 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.54 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 24.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5400 |
| EAN | 8013259301417 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























