ГРАНИТОГРЕС SERRA DOGHE AMBRA 31X62 CM
Code: 112297




The offer is valid from 09.04.2026 until 10.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 62.00 см
- WIDTH : 31.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.54 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
14.82 €10.37 € 20.28 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.54 М2):
22.82 €15.97 € 31.23 лв. Save: 30 %
| Brand | SERRA |
| MODEL | DOGHE AMBRA 31X62 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 31.00 см |
| THICKNESS | 7.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.54 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 24.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5400 |
| EAN | 8013259301417 |
No documents were found for this product

English 
























