ГРАНИТОГРЕС KEROS REALITY ACERO 33X33 CM
Код: 490216






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 33.00 см
- ШИРИНА : 33.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : АНТРАЦИТ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.55 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена M2:
12.26 €7.97 € 15.59 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.55 M2):
19.01 €12.35 € 24.15 лв. Спести: 35 %
| Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | REALITY ACERO 33X33 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 33.00 см |
| ШИРИНА | 33.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | АНТРАЦИТ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.55 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 26.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.5500 |
| EAN | 8432597514820 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























