ГРАНИТОГРЕС KEROS REALITY ACERO 33X33 CM
Code: 490216






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 33.00 см
- WIDTH : 33.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : АНТРАЦИТ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.55 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price M2:
12.26 €7.97 € 15.59 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.55 M2):
19.01 €12.35 € 24.15 лв. Save: 35 %
| Brand | KEROS |
| MODEL | REALITY ACERO 33X33 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 33.00 см |
| WIDTH | 33.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | АНТРАЦИТ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.55 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 26.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5500 |
| EAN | 8432597514820 |
No documents were found for this product

English 



























