ГРАНИТОГРЕС KAI ВУЛКАНО БЕЖОВ 30Х60 CM
Код: 245447
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : III-ТО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.62 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
8.99 € 17.58 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
14.56 € 28.48 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | ВУЛКАНО БЕЖОВ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | III-ТО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.62 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 30.010 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6200 |
| EAN | 3800745880199 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























