ГРАНИТОГРЕС KAI ВУЛКАНО БЕЖОВ 30Х60 CM
Code: 245447
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : THIRD
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.62 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
8.99 € 17.58 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
14.56 € 28.48 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | ВУЛКАНО БЕЖОВ 30Х60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | THIRD |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.62 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 30.010 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6200 |
| EAN | 3800745880199 |
No documents were found for this product

English 



























