ГРАНИТОГРЕС KAI БАРИ БЯЛ 30Х60 CM
Код: 246884


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : III-ТО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.26 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена M2:
6.79 € 13.28 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 M2):
8.56 € 16.74 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | БАРИ БЯЛ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | III-ТО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.26 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.410 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.2600 |
| EAN | 8011373737730 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























