ГРАНИТОГРЕС KAI BARI WHITE 30X60 CM
Code: 246884


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : WHITE
- QUALITY : THIRD
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.26 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : BULGARIA
Shipping:
Price M2:
6.79 € 13.28 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 M2):
8.56 € 16.74 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | BARI WHITE 30X60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | WHITE |
| QUALITY | THIRD |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.26 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.410 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2600 |
| EAN | 8011373737730 |
No documents were found for this product

English 


























