ГРАНИТОГРЕС KAI АСТУРИЯ СВЕТЛА 20.4X120.4 CM
Код: 224072
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 120.40 см
- ШИРИНА : 20.40 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.23 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.СИВ
Цена М2:
20.45 € 40.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.23 М2):
25.15 € 49.19 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | АСТУРИЯ СВЕТЛА 20.4X120.4 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 120.40 см |
| ШИРИНА | 20.40 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.23 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 28.320 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2300 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.СИВ |
| EAN | 3800745645613 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























