ГРАНИТОГРЕС KAI АСТУРИЯ СВЕТЛА 20.4X120.4 CM
Code: 224072
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.40 см
- WIDTH : 20.40 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СВ.СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.23 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
- COLOR OF THE TILES : СВ.СИВ
Price М2:
20.45 € 40.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.23 М2):
25.15 € 49.19 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | АСТУРИЯ СВЕТЛА 20.4X120.4 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.40 см |
| WIDTH | 20.40 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СВ.СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.23 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 28.320 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2300 |
| COLOR OF THE TILES | СВ.СИВ |
| EAN | 3800745645613 |
No documents were found for this product

English 




























