ГРАНИТОГРЕС IZIDA FOCUS GREY 60.6X60.6 CM
Код: 245502
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.60 см
- ШИРИНА : 60.60 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.80 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена M2:
13.99 € 27.36 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.8 M2):
25.18 € 49.25 лв. | Марка | IZIDA |
| МОДЕЛ | FOCUS GREY 60.6X60.6 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.60 см |
| ШИРИНА | 60.60 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.80 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕКТИФИЦИРАН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.500 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.8000 |
| EAN | 3800171717465 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























