GRES PORCELAIN IZIDA FOCUS GREY 60.6X60.6 CM
Code: 245502
In stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.60 см
- WIDTH : 60.60 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : GREY
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.80 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : BULGARIA
Shipping:
Price M2:
13.99 € 27.36 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.8 M2):
25.18 € 49.25 лв. | Brand | IZIDA |
| MODEL | FOCUS GREY 60.6X60.6 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.60 см |
| WIDTH | 60.60 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | GREY |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.80 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | RECTIFIED |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 31.500 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8000 |
| EAN | 3800171717465 |
No documents were found for this product

English 





























