ГРАНИТОГРЕС IZIDA ELBA BROWN 15X60 CM
Код: 237650



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 15.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 0.90 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
10.99 € 21.49 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.9 М2):
9.89 € 19.34 лв. | Марка | IZIDA |
| МОДЕЛ | ELBA BROWN 15X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.90 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 15.700 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 0.9000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800171713764 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























