ГРАНИТОГРЕС IZIDA ELBA BROWN 15X60 CM
Code: 237650



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 15.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.90 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
10.99 € 21.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.9 М2):
9.89 € 19.34 лв. | Brand | IZIDA |
| MODEL | ELBA BROWN 15X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.90 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 15.700 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.9000 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800171713764 |
No documents were found for this product

English 



























