ГРАНИТОГРЕС GOETAN BRICOLA HAYA 20X75 CM
Код: 127753
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 75.00 см
- ШИРИНА : 20.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.05 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Цена м2:
17.52 € 34.27 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.05 м2):
18.40 € 35.99 лв. | Марка | GOETAN |
| МОДЕЛ | BRICOLA HAYA 20X75 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 см |
| ШИРИНА | 20.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.20 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.05 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 18.400 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | м2 |
| Отношение мерни единици | 1.0500 |
| EAN | 8429991540685 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























