ГРАНИТОГРЕС GOETAN BRICOLA HAYA 20X75 CM
Code: 127753
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 75.00 см
- WIDTH : 20.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.05 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Price м2:
17.52 € 34.27 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.05 м2):
18.40 € 35.99 лв. | Brand | GOETAN |
| MODEL | BRICOLA HAYA 20X75 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 75.00 см |
| WIDTH | 20.00 см |
| THICKNESS | 8.20 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.05 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.400 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | м2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0500 |
| EAN | 8429991540685 |
No documents were found for this product

English 



























