ГРАНИТОГРЕС CERSANIT WOODRAY L.BROWN 59.8X59.8 CM
Код: 226764
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 59.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.07 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
20.45 € 40.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.07 М2):
21.88 € 42.79 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | WOODRAY L.BROWN 59.8X59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 59.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.07 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.300 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.0700 |
| EAN | 5901771127666 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























