ГРАНИТОГРЕС CERSANIT WOODRAY L.BROWN 59.8X59.8 CM
Code: 226764
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 59.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.07 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
20.45 € 40.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.07 М2):
21.88 € 42.79 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | WOODRAY L.BROWN 59.8X59.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 59.80 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.07 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.300 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0700 |
| EAN | 5901771127666 |
No documents were found for this product

English 





























