ГРАНИТОГРЕС CERSANIT SAVA WOOD BEIGE 18.5X59.8 CM
Код: 245792
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 18.50 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.00 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена M2:
13.99 € 27.36 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1 M2):
13.99 € 27.36 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | SAVA WOOD BEIGE 18.5X59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 18.50 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.00 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 15.310 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1 |
| EAN | 5901771206729 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















