ГРАНИТОГРЕС CERSANIT SAVA WOOD BEIGE 18.5X59.8 CM
Code: 245792
In stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 18.50 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : BEIGE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.00 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Shipping:
Price M2:
13.99 € 27.36 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1 M2):
13.99 € 27.36 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | SAVA WOOD BEIGE 18.5X59.8 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 18.50 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | BEIGE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.00 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 15.310 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1 |
| EAN | 5901771206729 |
No documents were found for this product

English 






















