ГРАНИТОГРЕС CERSANIT ARTIGA VIOLET 29.8X29.8 CM
Код: 136265
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 29.80 см
- ШИРИНА : 29.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЛИЛАВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.42 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
Доставка:
Цена М2:
12.65 €8.85 € 17.31 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.42 М2):
17.97 €12.57 € 24.58 лв. Спести: 30 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | ARTIGA VIOLET 29.8X29.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 29.80 см |
| ШИРИНА | 29.80 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЛИЛАВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.42 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | ГЛАНЦ |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.980 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4200 |
| EAN | 5901771044321 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























