ГРАНИТОГРЕС CERSANIT ARTIGA VIOLET 29.8X29.8 CM
Code: 136265
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 29.80 см
- WIDTH : 29.80 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ЛИЛАВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.42 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
Shipping:
Price М2:
12.65 €8.85 € 17.31 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.42 М2):
17.97 €12.57 € 24.58 лв. Save: 30 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | ARTIGA VIOLET 29.8X29.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 29.80 см |
| WIDTH | 29.80 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ЛИЛАВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.42 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.980 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4200 |
| EAN | 5901771044321 |
No documents were found for this product

English 


























