ГРАНИТОГРЕС AZULEJOS BENADRESA SAPHIRE NARCE 60X120 CM
Код: 230813
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
Цена М2:
38.34 € 74.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
55.21 € 107.98 лв. | Марка | AZULEJOS BENADRESA |
| МОДЕЛ | SAPHIRE NARCE 60X120 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.30 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | ПОЛИРАНА |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 32.573 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| EAN | 8433019281290 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























