ГРАНИТОГРЕС AZULEJOS BENADRESA SAPHIRE NARCE 60X120 CM
Code: 230813
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 4
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
Price М2:
38.34 € 74.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
55.21 € 107.98 лв. | Brand | AZULEJOS BENADRESA |
| MODEL | SAPHIRE NARCE 60X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.30 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | ПОЛИРАНА |
| SURFACE ABRASION | PEI 4 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 32.573 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| EAN | 8433019281290 |
No documents were found for this product

English 



























