ГРАНИТОГРЕС AZULEJOS BENADRESA BLANCO NATURAL 60X60 CM
Код: 228625
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.08 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Цена М2:
26.58 € 51.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
28.71 € 56.15 лв. | Марка | AZULEJOS BENADRESA |
| МОДЕЛ | BLANCO NATURAL 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.08 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 21.600 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.0800 |
| EAN | 8433019127901 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























