ГРАНИТОГРЕС AZULEJOS BENADRESA BLANCO NATURAL 60X60 CM
Code: 228625
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.08 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Price М2:
26.58 € 51.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
28.71 € 56.15 лв. | Brand | AZULEJOS BENADRESA |
| MODEL | BLANCO NATURAL 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.08 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 21.600 kg |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0800 |
| EAN | 8433019127901 |
No documents were found for this product

English 





























