LED СОЛАРЕН ДЕКОРАТИВЕН КАБЕЛ 0.6W 3M IP44 RABALUX RUPIT
Код: 229096
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : RUPIT
- МОЩНОСТ W : 0.6 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 8H
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | RUPIT |
| МОЩНОСТ W | 0.6 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 6.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БАТЕРИЯ 1.2V,СВЕТЛИНЕН СЕНЗОР |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 8H |
| EAN | 5996595770471 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














