LED СОЛАРЕН ДЕКОРАТИВЕН КАБЕЛ 0.6W 3M IP44 RABALUX RUPIT
Code: 229096
In stock
Short Description
- MODEL : RUPIT
- MAXPOWER-W : 0.6 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 8H
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | RUPIT |
| MAXPOWER-W | 0.6 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 6.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БАТЕРИЯ 1.2V,СВЕТЛИНЕН СЕНЗОР |
| ILLUMINATION DURATION | 8H |
| EAN | 5996595770471 |
No documents were found for this product

English 














