LED СОЛАРЕН ДЕКОРАТИВЕН КАБЕЛ 0.48W 2.3M IP44 RABALUX TITU
Код: 229097
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TITU
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : МНОГОЦВЕТЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 8H
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | TITU |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ЦВЯТ | МНОГОЦВЕТЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БАТЕРИЯ 1.2V,СВЕТЛИНЕН СЕНЗОР |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 8H |
| EAN | 5996595770488 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














