LED СОЛАРЕН ДЕКОРАТИВЕН КАБЕЛ 0.48W 2.3M IP44 RABALUX TITU
Code: 229097
In stock
Short Description
- MODEL : TITU
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : МНОГОЦВЕТЕН
- ILLUMINATION DURATION : 8H
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | TITU |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 230.00 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| COLOUR | МНОГОЦВЕТЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БАТЕРИЯ 1.2V,СВЕТЛИНЕН СЕНЗОР |
| ILLUMINATION DURATION | 8H |
| EAN | 5996595770488 |
No documents were found for this product

English 














