ПОКРИВАЛО ЗА ЛЮЛКА 225X145X175CM PROGARDEN FC4630070
Код: 149122
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ | FC4630070 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ШИРИНА | 145.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 225.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 1.450 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 225X145X175CM |
| EAN | 8719202435269 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












